Prace alpinistyczne, usługi alpinistyczne Łódź – Macalp

montaż konstrukcji stalowych łódź
montaż konstrukcji stalowych łódź

Firma MACALP, specjalizująca się w wykonywaniu różnego rodzaju zadań na wysokości, funkcjonuje na rynku od 2005r. Firma od początku istnienia kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo i profesjonalizm wykonywanych usług.
Założyciel i właściciel firmy MACALP, Maciej Kosiński, jest pracownikiem z dużym doświadczeniem w zakresie prac wysokościowych. Z racji na długi staż, zdobyte doświadczenie i obserwacje rynku wie on jak ważne w jego branży jest bezpieczeństwo i wysokiej rangi profesjonalizm. Dlatego firma dba o wysoki poziom usług, co prowadzi do stałego wzrostu bazy zadowolonych klientów oraz stałych kontrahentów.

wyklejanie-folii-na-oknach-lodz-pilsudskiego-3 (2)
wyklejanie-folii-na-oknach-lodz-pilsudskiego-3 (2)

Dziś MACALP to grupa wykwalifikowanych specjalistów zdolnych podjąć każde wyzwanie.
Niezmiennie, od początku istnienia, firma kładzie duży nacisk na kwestie bezpieczeństwa i ciągłego rozwoju kwalifikacji. Stale rozbudowuje swój warsztat, nie tylko w zakresie technik linowych i bezpiecznej pracy na wysokości, ale także w zakresie dotyczącym wielu innych specjalistycznych uprawnień zawodowych. W ekipie pracowniczej firmy znajdują się osoby z uprawnieniami SEP , spawalniczymi, drwal-pilarz.
Zlecenia, do których dostęp technikami liniowymi jest bardzo utrudniony, niemożliwy lub nieopłacalny wykonywane są z podnośników samochodowych i samojezdnych, na które posiadamy uprawnienia (kat. I P)

Wszystkie usługi alpinistyczne traktujemy indywidualnie

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, wykonując je z obowiązującymi przepisami BHP i prawa budowlanego.
Używamy zabezpieczeń dedykowanych do prac wysokościowych spełniających wszystkie wymagane normy oraz przeglądy
Nabyte przez lata doświadczenie pozwala nam poprowadzić zlecenie od projektu do końcowej realizacji.
Przykładowy zakres prac jaki wykonujemy: