Montaż konstrukcji stalowych Łódź

Jesteśmy firmą która zajmuje się kompleksową obsługą firm od strony instalacji i zabezpieczenia wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych. W naszej działalności specjalizujemy się przede wszystkim w:

  • MONTAŻ KONSTRUKCJI STALOWYCH PROWADZONE W FORMULE OD A DO Z-ET. JESTEŚMY W STANIE ZARÓWNO STWORZYĆ PROJEKT JAK I WDROŻYĆ GOTOWY SCHEMAT.
  • DEMONTAŻ ISTNIEJĄCYCH KONSTRUKCJI STALOWYCH
  • PRZEBUDOWY KONSTRUKCJI STALOWYCH
  • WZMACNIANIE ELEMENTÓW KONSTRUKCJI STALOWYCH
  • MALOWANIE KONSTRUKCJI STALOWYCH
  • ANTYKOROZJA KONSTRUKCJI STALOWYCH

Konstrukcje stalowe profesjonalnie, czyli do projektu do wykonania

Posiadamy wieloletnie, praktyczne doświadczenie, oraz wysoce wykwalifikowany personel wyspecjalizowany w zakresie zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości, kotwień chemicznych oraz montażu stali. Nasza firma z chęcią wykona dla Państwa między innymi wszelkiego rodzaju cięcia oraz spawania na wysokościach. Rzetelnością i profesjonalizmem w działaniu wykazaliśmy biorąc udział w wielu projektach przy konstrukcjach wolnostojących pod nośniki reklamowe, konstrukcjach naściennych pod reklamowe ekrany LED, przebudowy i wzmacniania masztów radiowych oraz energetycznych konstrukcji kratowych. Demontaże kominów stalowych czy silosów to dla nas również nie pierwszyzna.

Pracujemy przy konstrukcjach stalowych na terenie Łodzi i całego kraju

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. Z racji położenia naszej siedziby w centralnej Polsce (województwo Łódzkie) jesteśmy w stanie szybko obsłużyć naszych klientów w każdym zakątku Polski. Do każdego projektu, nawet tego najmniejszego podchodzimy jednak z pełnym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem, którego nauczyliśmy się przez lata specjalizując się w pracy nad konstrukcjami stalowymi – nad ich montażem i demontażem, a także na zabezpieczaniu ich przed między innymi niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. W chwili obecnej jesteśmy jedną z najbardziej profesjonalnych ekip monterskich zajmujących się tematyką konstrukcji halowych. W naszej pracy przede wszystkim stawiamy na jakość oferowanych usług.