Montaż reklam na wysokości Łódź

Aby reklama trafiła do maksymalnej liczby odbiorców, należy dobrze przemyśleć miejsce, w którym ją umieścimy. Jeśli chcemy aby zobaczył ją każdy człowiek, powinna być dla każdego dostępna, a zatem najlepszym sposobem jest umieszczenie jej na wysokim budynku, tak by była widoczna już z daleka. W ten sposób trafimy do ludzi z różnych środowisk a duży obraz lepiej zapada w pamięć niż ogłoszenie napisane drobnym druczkiem w gazecie, lub reklama telewizyjna, której wielu ludzi nie chce oglądać gdy przerywa ciekawy program.

Montaż reklam u nas to usługa fachowa i bezpieczna.

W pełni zdajmy sobie sprawę z oczekiwań naszych klientów a dla nas poprawny montaż to również najlepszy dowód naszych kompetencji. Wysoka jakość naszych usług jest dla nas równie ważna jak bezpieczeństwo podczas pracy na wysokościach, dlatego mogą Państwo liczyć na fachową i kompleksową usługę. Podobnie jak przy innych usługach świadczonych przez naszą firmę, Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Już od wielu lat wykonujemy montaże reklam a dzięki profesjonalnej usłudze baza naszych klientów ciągle się powiększa.

Montaż reklam który wykonujemy:

  • WIESZANIE, MOTAŻ, DEMONTAŻ BANERÓW REKLAMOWYCH WIELKO I MAŁOFORMATOWYCH, FRONTLIFT, BLACKOUT, BACKLIGHT, SIATEK MESH
  • KLEJENIE FOLII ONE WAY VISION
  • PROJEKTOWANIE I MONTAŻE KONSTRUKCJI POD GRAFIKI REKLAMOWE
  • MONTAŻ INSTALACJI OŚWIETLENIOWYCH
  • MONTAŻE NOŚNIKÓW WOLNOSTOJĄCYCH I NAŚCIENNYCH FRONTLIGHT, BACKLIGHT, LED
  • MONTAŻ DEMONTAŻ KASETONÓW REKLAMOWYCH
  • MONTAŻ LITER, ZNAKÓW GRAFICZNYCH STYRODUR

Ponieważ zdajemy sobie sprawę z zagrożeń wynikających z pracy na wysokościach, nasz personel jest do nich bardzo dobrze przygotowany. Rygorystycznie przestrzegamy przepisów BHP i prawa budowlanego a do pracy używamy tylko profesjonalnego sprzętu i zabezpieczeń, spełniających wymagane normy i przeglądy.