Mycie elewacji Łódź, okien i fasad na wysokości

Praca na wysokościach wymaga doświadczenia i odpowiedniego sprzętu, bez którego poruszanie się po elewacji wysokiego budynku nie jest możliwe. Jest to szczególnie niebezpieczne i odpowiedzialne zajęcie, którego nie można podejmować się samodzielnie, aby nie narazić na niebezpieczeństwo siebie oraz zdrowia ludzi znajdujących się w pobliżu wykonywanej na wysokości pracy. Nasza firma już od 2005 roku specjalizuje się w różnego rodzaju pracach na wysokościach, posiadamy więc niezbędne doświadczenie i sprzęt.

PHB przy myciu elewacji i fasad

mycie elewacji i okien łódź (1)
mycie elewacji i okien łódź (1)

Przestrzegamy bardzo rygorystycznie przepisów BHP i prawa budowlanego. Dlatego wykonujemy takie prace dla największych Łódzkich administracji, na najwyższych budynkach w Łodzi. Wiemy jak fachowo i sprawnie wykonać usługę bez snucia się po korytarzach. Do prac kierowana jest zawsze kilkuosobowa ekipa pracowników, posiadająca w tym zakresie duże doświadczenie. Podchodzimy poważnie i profesjonalnie do każdego zadania. Jeśli potrzebujecie Państwo umyć okna na wysokości, doczyścić fasadę lub odświeżyć elewację, zapraszamy do skorzystania z naszych usług, które świadczymy na terenie całego województwa łódzkiego.

Czyszczenie elewacji i fasad.

Czasami wystarczy tylko kilka lat, aby elewacja uległa zabrudzeniu. Zbiera ona kurz i sadzę a tynk mogą też porastać glony a nawet pleśń. Pomimo stosowanych na tynk zabezpieczeń, pewne zabrudzenia są nieuniknione i aby zachować budynek w dobrym i eleganckim stanie należy go czyścić. To dotyczy zarówno domów mieszkalnych jak i biurowców, są one pierwszą rzeczą jaką widzą potencjalni klienci biura, dlatego warto o nich pamiętać i należycie zadbać. Do ręcznego czyszczenia elewacji fasad używamy myjek ciśnieniowych, które doskonale sprawdzają się przy doczyszczaniu mocno zabrudzonych fasad kamiennych, panelowych, elewacji hal czy przy myciu dachów. Wykonujemy także usługę mycia elewacji w systemie osmozy, tj. wodą zdemineralizowaną.

Mycie okien na wysokościach.

O tym jak ważny jest widok z okna oraz dostęp słońca do pomieszczenia, nie trzeba nikogo przekonywać. Dlatego dbałość o czyste szyby to kwestia nie tylko estetyki i elegancji, ale także dobrego samopoczucia. Problem pojawia się, gdy okna znajdują się na dużych wysokościach. Jednak nie jest to problem dla naszej firmy, która z pomocą wykwalifikowanego personelu i profesjonalnego sprzętu, dosięgnie i umyje każde okno. Do ich czyszczenia proponujemy, podobnie jak przy czyszczeniu elewacji, usługę mycia w systemie osmozy, czyli zdemineralizowaną wodą. Aby zapewnić Państwu kompleksową usługę, czyścimy okna również wewnątrz budynku.