Odśnieżanie dachów w Łodzi

W okresie zimowym wykonujemy prace przy odśnieżaniu dachów i usuwaniu zimowych zagrożeń.

Ze względu na naszą główną działalność jaką są prace w systemach linowych i obycie ze środkami ochrony przed upadkiem, robimy to w sposób bezpieczny i skuteczny. Posiadamy profesjonalny sprzęt, dostosowany do każdego rodzaju dachu. Pracujemy przy odśnieżaniu dachów płaskich, wielkopowierzchniowych: hal, magazynów, zakładów produkcyjnych jak i mniejszych i skośnych: kamienicach, obiektach biurowych, handlowo-rozrywkowych.

Posiadamy dobrze wyszkoloną, doświadczoną i solidną kadrę pracowniczą. W zależności od zagrożenia ilością śniegu pracujemy przez 24 godziny na dobę, w systemie zmianowym. Co bardzo ważne na niewielkim obszarze, do usługi odśnieżania dachu możemy zorganizować załadunek i wywóz zrzuconego śniegu. Proponujemy państwu również skorzystanie z usługi pomiaru i dokumentacji pokrywy śnieżnej. Rozwiązanie to pomaga w określeniu skali zagrożenia i zaplanowaniu działań w celu usunięcia śniegu. W gęstej miejskiej zabudowie problemem staje się często już nie tylko hałdowanie zwalonego śniegu ale też sam jego zrzut a konkretnie brak miejsca. Na tą okoliczność posiadamy rękawy oraz rynny zsypowe którymi usuwamy śnieg bezpośrednio na auto bez konieczności blokowania parkingów, wejść, doków.

Usuwanie zimowych zagrożeń i odśnieżanie dachów na wysokościach.

Oczywiście odśnieżenie dachu to nie jedyny zimowy problem. Zagrożenie dla bezpieczeństwa stanowią również nawisy śnieżne i sople, tworzące się na dachach. Dotarcie do nich z uwagi na położenie tuż przy, bądź poza krawędzią dachu wymaga użycia sprzętu chroniącego przed upadkiem. Ponieważ dbałość o bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, wykonujemy tego typu nagłe zlecenia o każdej porze dnia i nocy oraz zapewniamy kompleksową obsługę podczas zimy.

Wykonujemy także montaże urządzeń przeciwoblodzeniowych oraz śniegołapów. Prace prowadzimy od projektu do montażu i SERWISU.

W przypadku pytań o inne prace prosimy o kontakt. Zapraszamy do współpracy!