Pogotowie alpinistyczne i wysokościowe w Łodzi.

Ponieważ zagrożenia z wysokości są realne o każdej porze roku, nasza firma realizuje nagłe zlecenia przez 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu. Przez cały rok naszemu bezpieczeństwo mogą zagrażać spadające tynki i gzymsy, a zimą szczególnie niebezpieczne są wiszące z dachów sople i nasypy śnieżne. Zagrożenie mogą powodować również zerwane reklamy oraz wiele innych, nieprzewidzianych zdarzeń zagrażających mieniu i zdrowiu ludzkiemu. Nagłe zlecenia realizujemy na terenie miasta Łodzi oraz w jego bliskich okolicach, przybywając najszybciej jak to możliwe.

Bezpieczeństwo ludzkie i nie tylko

Oprócz troski o Państwa zdrowie i mienie, towarzyszy nam również troska o… uwięzione na wysokości zwierzaki. Dobrze wiemy jakimi bywają one przyjaciółmi dla człowieka, poza tym respektujemy prawo zwierząt do godnego życia. Dlatego mają one już nie tylko kliniki lecznicze ale także mogą liczyć na pomoc pogotowia alpinistycznego. Dlatego jeśli Państwa zwierzak utknie na wysokim i trudno dostępnym miejscu, to również w tej sytuacji przybędzie z pomocą wyszkolony personel i bezpiecznie sprowadzi go na ziemię.

Gdzie zwykły śmiertelnik nie może, tam posyła się po pogotowie alpinistyczne.

Dobrze wiemy o tym, że praca na wysokościach wymaga nie tylko odwagi, ale także profesjonalnego sprzętu i doświadczenia. Jeśli zabraknie jednego z tych czynników, możemy narazić na poważne niebezpieczeństwo siebie i innych ludzi, znajdujących się w pobliżu zagrożenia. Dlatego nasz wykwalifikowany i szybko działający personel jest do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Jeśli zauważą Państwo niebezpieczeństwo lub jakiekolwiek utrudnienie wywołane połamanymi drzewami, zerwaną reklamą, groźnie wiszącymi soplami czy nasypami śniegowymi, czy jakimikolwiek innymi czynnikami, prosimy o kontakt, a zjawimy się tak szybko, jak to będzie możliwe. W trosce o Państwa zdrowie bierzemy na siebie każde zadanie, ponieważ posiadamy w tym zakresie potrzebne umiejętności oraz niezbędne doświadczenie.