Prace na obiektach przemysłowych – Macalp Łódź

Już od 2005 roku firma MACALP z powodzeniem oferuje usługi z zakresu alpinistyki przemysłowej. Są to te wszystkie prace na wysokościach, które wymagają odpowiedniego sprzętu, doświadczonej i wykwalifikowanej kadry pracowniczej oraz potrzebnych uprawnień. Podejmujemy się każdego wyzwania i każde zlecenie traktujemy indywidualnie, ponieważ warunki pracy na wysokościach są specyficzne i wymagają najwyższej staranności na każdym kroku. Kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo i wszystkie prace przeprowadzamy w zgodzie z przepisami BHP i przepisami prawa pracy.

Wykonujemy prace za pomocą dostępu linowego na najwyższych obiektach, takich jak hale przemysłowe, elektrownie, centra handlowe, fabryki i wszystkie inne, które wymagają szczególnych warunków przy pracy.

Co rozumiemy przez prace na obiektach przemysłowych?

Wykonujemy takie prace jak malowanie oraz mycie elewacji i mycie okien. Dzięki użyciu odpowiedniego sprzętu dosięgamy trudno dostępne miejsca i nie narażając na niebezpieczeństwo ludzi znajdujących się w zasięgu prac, przywracamy czystość i estetyczny wygląd ścianom budynku oraz oknom.

Montujemy reklamy na wysokich budynkach, dzięki czemu ich przekaz trafia do maksymalnej liczby odbiorców i staje się widoczny nawet z dużej odległości. Oprócz reklam zajmujemy się również wyklejaniem folii w formacie 2D i 3D, w czym mamy duże doświadczenie i gwarantujemy profesjonalizm świadczonej usługi. Zakładamy również oświetlenia świąteczne na wysokościach.

Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie montażu konstrukcji stalowych. Wykonujemy projekty takich konstrukcji jeśli jest taka potrzeba oraz pracujemy na sprawdzonych już konstrukcjach. Prowadzimy również inspekcje i kontrole sprzętu wykorzystywanego do racy na wysokościach.

Oferujemy również usługi z zakresu pogotowia ratunkowego, czyli usuwamy wszelkie zagrożenia jakie grożą z wysokości, np. zerwane reklamy, nasypy śnieżne czy wiszące z dachu sople. Reagujemy na nagłe wezwania przez 24 h/dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Oferujemy usługi najwyższej jakości, działamy niezawodnie a bezpieczeństwo ludzkie to dla nas priorytet. Zapraszamy serdecznie!