Uprawnienia wysokościowe Łódź

Nasza firma istnieje na rynku od 2005 roku i specjalizuje się w świadczeniu usług alpinistycznych. Posiadamy więc niezbędną wiedzę w ich zakresie, dysponujemy profesjonalnym sprzętem i co bardzo ważne, posiadamy praktyczne doświadczenie.
Oprócz świadczonych usług alpinistycznych oferujemy również szkolenia w zakresie pracy na wysokościach. Jeśli nie boisz się wyzwań i lubisz płynącą we krwi adrenalinę, zapraszamy do naszego ośrodka szkoleniowego. Posiada on w swojej konstrukcji wszystkie elementy, które odwzorowują realne warunki pracy na wysokościach. Szkolenie dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i skupiamy na konkretnych zagrożeniach występujących w miejscu pracy. W ramach szkolenia oferujemy niezbędny sprzęt, materiały szkoleniowe oraz ciepły posiłek na każdy dzień trwania szkolenia.
Naszą ofertę kierujemy nie tylko do określonych grup zawodowych, ale także do pracowników biurowych z zakresie szkolenia BHP. Zyskaj uprawnienia wysokościowe z nami!

Zapraszamy na szkolenia do prac na wysokościach z zakresu:

DOSTĘPU LINOWEGO
– czterodniowy kurs z zakresu technik linowych zakończony egzaminem. Zgodny z wymogami ogólnopolskiej organizacji OTDL. Więcej informacji na stronie www.otdl.org
DOSTĘPU BUDOWLANEGO
– praca na dachach, rusztowaniach, drabinach, podestach roboczych, systemach asekuracji – wszystkich rodzajach pracy gdzie istnieje ryzyko upadki z wysokości.
RATOWNICTWA I TRANSPORTU W PRACY NA WYSOKOŚCI.
SZKOLEŃ BHP
(nie tylko z zakresu pracy na wysokości)- szkolenia wstępne, okresowe oraz instruktaże stanowiskowe. Dla pracowników na stanowiskach robotniczych, pracowników administracyjno-biurowych, pracowników inżynieryjno-technicznych, pracowników służby BHP, pracodawców i osób kierujących pracownikami.
Ponadto:
POMOC I DORADZTWO W ZAGADNIENIACH ZWIĄZANYCH Z PRACĄ NA WYSOKOŚCI.
PRZYGOTOWYWANIE OCEN RYZYKA W OPARCIU O REALNE ZAGROŻENIA NA KONKRETNYCH STANOWISKACH PRACY.
PRZEGLĄDY I DOBÓR ŚRODKÓW OCHRONY INDYWIDUALNEJ