Wyklejanie folii na wysokości Łódź

Firma MACALP wykonuje usługi wysokościowe z wykorzystaniem technik linowych.
Świadczymy szeroki wachlarz usług z branży reklamowej jako wykonawcy a wśród nich między innymi wyklejanie folii. Posiadamy przeszkolenie i duże doświadczenie z zakresu aplikacji folii 2D i 3D

Kleimy folie:

  • One Way Vision
  • Wylewane
  • oraz inne folie nietransparentne

Wyklejenie witryny czy fasady to świetny sposób na dekoracje okolicznościowe czy reklamę. Powierzchnia która do tej pory była bezużyteczna może stać świetnym nośnikiem reklamowym, pracując na siebie i promując państwa firmę.
Należy jednak pamiętać że, patrząc z boku na fachowców wyklejanie folii wydaje się czynnością łatwą i prostą, nic bardziej mylnego. Klejenie wymaga doświadczenia, odpowiednich narzędzi, cierpliwości i jeszcze raz doświadczenia, zwłaszcza kiedy trzeba łączyć i pasować ze sobą bryty.
Sprawa robi się jeszcze bardziej skomplikowana gdy przyjdzie do klejenia na wysokościach reklam o dużych formatach. W tym przypadku poza trudnościami manualnymi dochodzi jeszcze sposób dotarcia do powierzchni oraz dobór i koszt systemów zabezpieczeń. Dlatego bezpieczniej i taniej biorąc pod uwagę nie małe koszty w przypadku zniszczenia materiału jest zlecić klejenie fachowcom, takim jak firma MACALP.

Wyklejanie folii na wysokości

Z uwagi na główny profil firmy, PRACE WYSOKOŚCIOWE, zajmujemy się mało i wielkoformatowymi wyklejkami na wysokościach z podnośników a przede wszystkim z zastosowaniem technik dostępu linowego.
Dlaczego dostęp linowy?
Umożliwia wprowadzenie większej siły roboczej a co za tym idzie zwiększenie wydajności. W porównaniu z podnośnikami na których efektywnie może pracować tylko jedna osoba firma MACALP może wprowadzić 6-8 osobową ekipę doświadczonych pracowników zmniejszając czas wykonania zlecenia.
Dzięki technikom linowym jesteśmy w stanie wykonać zlecenia w miejscach do których podnośnik ze względu na swoje rozmiary czy wagę nie może dojechać bądź po rozstawieniu zwłaszcza w przypadku podnośników o dużym wysięgu zajmuje drogi komunikacyjne wzbudzając zainteresowanie służb odpowiedzialnych za utrzymanie porządku.

Usługi z zakresu montażu reklam, wyklejania folii wykonujemy na Terenia całej Polski.
Zgłoszenia przyjmujemy:
drogą mailową na adres kontak@macalp.pl